Widowisko godne Finału!

W pierwszym meczu Turnieju Finałowego w kategorii Juniorek zmierzyły się ze sobą dwa nasze zespoły. Podobnie jak w rundzie zasadniczej było wiele emocji i dobrej siatkówki

Tym razem nie było niespodzianki (chociaż po dwóch setach na to się zanosiło ;)) i starszy zespół Chemik SMS I wygrał z młodszym Chemik SMS II 3:2 (21:25, 17:25, 25:12, 25:13, 15:12)

Dwa pierwsze sety to bardzo dobra, cierpliwa i konsekwentna gra młodzieży, która objęła prowadzenie 2:0. Juniorki z Chemik SMS I po dwóch przegranych partiach weszły w setach trzecim oraz czwartym na bardzo wysoki poziom sportowy i kadetkom oraz młodziczkom z Chemik SMS II ciężko było nawiązać wyrównaną walkę.

Piąty set był niezwykle zacięty, a o wygranej zadecydowało większe doświadczenie juniorek wyniesione z II Ligi Kobiet

Ogromne brawa dla obu zespołów !

Od drugiego dzisiejszego meczu Energa MKS Truso Elblag – volleyball teamUMKS MIKRO Ełk rywalizacja przenosi się do Elbląga.