Dwa nasze zespoły w Finałach Kadetek!

Po niezwykle zaciętych spotkaniach nasz młodszy zespół UKS Chemik SMS II pokonuje w dwumeczu barażowym KS SMS Ostróda i awansuje do FINAŁÓW !

Walka i zaangażowanie obu zespołów stały na ogromnym i bardzo wyrównanym poziomie. Zaczynając od fazy zasadniczej oba spotkania zakończyły się naszymi wygranymi 3:2. Pierwszy dzisiejszy mecz barażowy wygrywamy w końcówkach każdego z setów 3:0 (25:21, 25:23, 25:22). Drużyny przystępują do rewanżu i zaspół z Ostródy prowadzi 2:0 z lepszym bilansem małych punktów. W tym momencie staje się jasne, że zwycięzca trzeciej partii wywalczy awans do TOP-4. W trzecim secie Ostróda kontynuuje bardzo dobrą grę i tablica wyników wskazuje 9:18…W sporcie jednak wszystko jest możliwe. Nasze młodziutkie zawodniczki rozpoczynają pościg, bronią 2 piłki meczowe przeciwnika i WYGRYWAJĄ 29:27 zapewniając sobie awans.

Czwarty i piąty set idziemy za ciosem, a mecz kończy się wygraną 3:2 (22:25, 17:25, 29:27, 25:17, 15:13)

Brawa dla obu zespołów !

Witamy 3 nasz zespół w Finałach i czekamy na czwartek gdy o TOP-4 w swojej kategorii zagrają jeszcze nasze niepokonane w tym sezonie MŁODZICZKI 18:0 (36:0)

ZSO nr 5 Mistrzostwa Sportowego imienia Mariana Grzegorza BublewiczaMiasto OlsztynWarmińsko-Mazurski Związek Piłki Siatkowejwama-sport.pl