Finał Juniorek Młodszych

Druga z kategorii młodzieżowych staje od piątku do rywalizacji o Mistrzostwo Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Siatkowej.

Po Juniorkach, które zdobyły złote medale, a w miniony weekend rozegrały już ćwierćfinały MP w Sejnach zakończone awansem do najlepszej 16 w kraju, na parkiet w sali WSD Hosianum wybiegną Juniorki Młodsze.

W Wielkim Finale Kadetek wystąpią dwa nasze zespoły (kadetki – Chemik SMS I i młodziczki – Chemik SMS II), które wygrały swoje grupy w rundzie zasadniczej oraz Energa MKS Truso Elblag – volleyball team i UKS Absolwent Olsztyn, które startując z drugich miejsc wywalczyły sobie miejsca w Turnieju po rozegraniu dwóch rund play off

????

Zgodnie z regulaminem rozgrywek nasze zespoły muszą rozegrać pomiędzy sobą pierwsze spotkanie w finałach, które odbędzie się w piątek o godzinie 16.30

Harmonogram meczów znajdziecie w infografice.