Finały Juniorek – dzień 2. Jesteśmy MISTRZEM Warmii i Mazur!

Po trzecim spotkaniu Turniej o Mistrzostwo Warmii i Mazur Juniorek nabrał rumieńców bowiem po wczorajszej porażce 0:3 z Chemikiem SMS Olsztyn SMS Ostróda wraca dziś do gry pokonując 3:1 (25:15, 25:16, 15:25, 25:23) Green Volley EŁK, który w dniu wczorajszym zwyciężył Energa MKS „Truso” Elbląg 3:2

MVP meczu: Julia Wołowik

Czwarty mecz już za nami i możemy ogłosić, że Juniorki Chemik SMS Olsztyn po raz 5 z rzędu zostały MISTRZYNIAMI Warmii i Mazur

Poznaliśmy już pierwsze rozstrzygnięcie. Po czterech spotkaniach Turnieju nasze dziewczęta zapewniły sobie złote medale, a w walce o pozostałe miejsca na podium i awans do 1/4 Finałów Mistrzostw Polski pozostają SMS Ostróda, Energa MKS „Truso” Elbląg i Green Volley EŁK

Po wczorajszej wygranej bez straty seta z drużyną z Ostródy dziś pokonaliśmy elbląskie Truso 3:0 (25:10, 25:12, 25:23)

MVP meczu: Aleksandra Winiarek